6 | Ellis Deeley | Synergy | not given | |
18 | Finlay Hands | Synergy | not given | |
19 | mark dimbleby | Project One | not given | |
22 | Jenson Walker | Project One | not given | |
28 | Kian Burnard | Synergy | not given | |
33 | Jenson Hookey | Project One | not given | |
34 | Archie-Lee Bullock | Project One | not given | |
38 | Zach Chahl | Project One | not given | |
43 | Myles Burton | Zip | not given | |
44 | Devin Taylor | Synergy | not given | |
50 | Sebastian Clark | Synergy | not given | |
52 | Noah Moulton | Synergy | not given | |
63 | Max Fallon | Synergy | not given | |
64 | Charlie Kiteley | Project One | not given | |
69 | Lorenzo Martin | Synergy | not given | |
74 | Sebastian Gee | Synergy | not given | |
83 | Arvey Froude | Synergy | not given | |
88 | Benjamin Lorne | Synergy | not given | |
93 | Jack Freeman | Synergy | not given |
9 | Kanishk Rao | Synergy | not given | |
11 | Freddie La Rosa | Synergy | not given | |
17 | Knight Measures | Formula K | not given | |
19 | Millen Tomlinson | Synergy | not given | |
20 | Enzo Buttarazzi | Synergy | not given | |
36 | Jack Holmes | Synergy | not given | |
40 | Alfie Fulton | Birel ART | not given | |
44 | Sukhmani Khera | Tonykart | Jamie Green Racing | |
49 | Jarlath Sayer | Tonykart | Jamie Green Racing | |
52 | Jacob Nairn | Synergy | not given | |
54 | Will Green | Tonykart | Jamie Green Racing | |
55 | Aaryan Nayyar | Synergy | not given | |
56 | Charlie Clough | Synergy | not given | |
57 | Finlay Hinds | Synergy | not given | |
74 | Austin Newstead | Synergy | not given | |
77 | George House | Synergy | not given | |
79 | Marcel Popakul | Synergy | not given | |
81 | Daniel Vysniauskas | Synergy | not given | |
84 | Mason Brooks | Synergy | not given | |
93 | Frederick Wood | Kosmic | not given | |
98 | Christian Coby | Synergy | not given |
E | Dan Gould | Maranello | not given | |
3 | Tom Adams | Maranello | not given | |
4 | Morgan Porter | Kart Republic | not given | |
9 | Charlie Cole | Birel | not given | |
10 | Derek Morgan | Wright | not given | |
18 | Beau Phillips | Birel ART | not given | |
28 | Ella Stevens | Birel ART | not given | |
29 | Dan kelly | Birel ART | not given | |
35 | Greg Caton | Tonykart | not given | |
63 | Sam Ward | Formula K | not given | |
67 | Angus Fender | Birel ART | not given | |
68 | Josh Price | Birel ART | not given | |
75 | Dan McKeown | Birel | not given | |
80 | Lee Ward | Synergy | not given | |
88 | Rob Ellis | Formula K | not given | |
91 | Hannah Lang | Formula K | not given |
0 | Craig Summers | Tal-ko | not given | |
30 | David Diamond | Tonykart | not given | |
41 | Sam Cope | ARC | not given | |
52 | Scott Hinton | Tal-ko | not given | |
72 | scott hambley | TBA | not given | |
91 | Matthew Swanston | Birel ART | not given |
5 | Luke Bate | Tal-ko | not given | |
6 | Leo. Robinson. | Birel ART | not given | |
7 | Ollie Rands | Tal-ko | not given | |
10 | Jake Humphrey | Birel ART | not given | |
13 | Vlad Riabokon | Tal-ko | not given | |
28 | Yehan Kallychurn | ARC | not given | |
31 | Joel Hull | Birel ART | not given | |
38 | Monty Brathwaite | ARC | not given | |
41 | Harry Morris | Birel | not given | |
54 | Adam Bourne | Tal-ko | not given | |
57 | jack stewart | Tonykart | not given | |
73 | Lewis Paynton | Birel | not given | |
75 | Willoughby Steel | Tonykart | not given | |
81 | Luke Jarman | Tal-ko | not given |
27 | Jake Shouls | Tonykart | not given | |
34 | Ryan Gill | Tonykart | not given | |
67 | Oliver Meek | CRG | not given | |
78 | Jayden Haynes | MS-Kart | not given | |
79 | Daniel Parsons | MS-Kart | not given |
E | Hady Mimassi | Tonykart | not given | |
7 | hadley Simpson | Birel ART | not given | |
9 | Cian Geraghty | MS-Kart | not given | |
10 | Zac Green | Tonykart | Jamie Green Racing | |
12 | Jack Collins | Tonykart | not given | |
14 | Charlie Morrison-Jones | Birel | not given | |
17 | Ioan Davies | Birel ART | not given | |
18 | Eddie Dimblebee | Mad-Croc | not given | |
24 | Diego Millward Tizon | Birel ART | not given | |
26 | Henry Joslyn | Redspeed | not given | |
27 | Simon Brhlik | Mad-Croc | not given | |
33 | Leo Brown | Kosmic | not given | |
35 | Isaac Phelps | Birel ART | not given | |
47 | Charlie Mills | MS-Kart | not given | |
65 | Joseph Smith | Gillard | not given | |
67 | Dylan Masters | Birel ART | not given | |
72 | Luke Sintler | MS-Kart | not given | |
76 | James Shotton | Kosmic | not given | |
80 | Sam Branston | Birel ART | not given | |
82 | Josh Palfreyman | Birel ART | not given | |
83 | David Mcintyre | Tonykart | Jamie Green Racing | |
87 | Freddie Lloyd | Alonso | not given |
10 | cameron edmunds | Mad-Croc | not given | |
11 | Ewan Thomas | Tonykart | not given | |
14 | Iggie Smith | MS-Kart | not given | |
16 | Jacob Borowiak | Mad-Croc | not given | |
19 | Andrei Stelian | Top Kart | not given | |
21 | Harry Bloor | Tonykart | not given | |
22 | Joshua Jarvis | Tonykart | not given | |
25 | Timon Jungling | Exprit | not given | |
26 | Michael Walker | Redspeed | not given | |
27 | James Tester | Gillard | not given | |
28 | Ciaran Turney | not given | not given | |
31 | Tommy Harfield | Kosmic | not given | |
35 | Adriel Ngwa | Exprit | not given | |
48 | Daniel Gurney | Tonykart | not given | |
50 | Lizzy Mentier | MS-Kart | not given | |
56 | Ben Crossley | Kosmic | not given | |
61 | Aleksandr Zingarevich | Kart Republic | not given | |
68 | Rocco Edwards | LN Kart | not given | |
73 | Victor Findlater | Tonykart | not given | |
75 | Harrison Morrow | AIR Kart | not given | |
77 | Ramarion Ubhi | MS-Kart | not given | |
83 | Kaiser Riemann | Tonykart | not given | |
87 | Alfie Thompson | Exprit | not given | |
88 | Callum Ghosh | Exprit | not given | |
92 | charlie cox | Redspeed | not given | |
93 | Harry Maynard | LN Kart | not given | |
97 | Marc Gaw | Tonykart | not given | |
99 | William Pemble | Tonykart | not given |
15 | Aaron Walker | Tonykart | not given | |
20 | Harry Pears | Alonso | not given | |
24 | Sam Lewis | Tonykart | not given | |
30 | James Walters | Birel ART | not given | |
31 | Alfie Baxter-Davies | MS-Kart | not given | |
33 | Alistair Cresswell | Birel | not given | |
35 | charlie thompson | Birel ART | not given | |
49 | Chris Dymond | Birel ART | not given | |
51 | Marcel Laczycki | Tonykart | not given | |
55 | Thomas Faulkner | Birel ART | not given | |
56 | Lewis Halliday | not given | not given | |
70 | Nat Thomas | Birel ART | not given | |
77 | Dominic Kilmister | Birel ART | not given | |
82 | Kristian Brookes | Tonykart | not given |
56 | Joshua Carrod | Birel | not given |
6 | Charlie King | Birel ART | not given | |
16 | Sam Taylor | Tal-ko | not given | |
19 | Paul Higginbottom | Birel ART | not given | |
25 | Alvin Chui | Birel ART | not given | |
29 | Pierce Armstrong | Tal-ko | not given | |
46 | Luke Woodward | Tal-ko | not given | |
52 | Brian Taylor | Birel ART | not given | |
53 | Ryan Morgan | Tal-ko | not given | |
63 | Matt Cardwell | Tonykart | not given | |
66 | Charlie Gromett | Tal-ko | not given | |
71 | Damian Sleep | Tal-ko | not given | |
88 | Fenn Chapman | Birel ART | not given |
14 | Richard Mallinson | Alonso | not given | |
26 | Paul Belton | Birel | not given | |
49 | Finlay Lennard | Tonykart | not given | |
88 | Amy Catchpole | Alonso | not given |